Pobierz bezpłatny fragment książki:
Inteligencja emocjonalna i jej wpływ na sukces w sprzedaży

o_strategiach_marketingowych_1

Inteligencja emocjonalna odgrywa kluczową rolę na każdym etapie procesu sprzedażowego. Z tej książki dowiesz się, jak wykorzystać w pełni jej potencjał i zostać asem sprzedaży!

W swej przełomowej książce Colleen Stanley wyjaśnia, jak wczuć się w sytuację potencjalnych klientów, przedstawiać optymalne rozwiązania ich problemów, a przede wszystkim – jak zachowywać asertywność i zimną krew w trudnych momentach.

Inteligencja emocjonalna i jej wpływ na sukces w sprzedaży to praktyczny przewodnik, z którego dowiesz się między innymi:

  • jak kontrolować emocje, aby lepiej zadawać pytania i uważniej słuchać swoich klientów,
  • w jaki sposób empatia prowadzi do lepszych rozmów sprzedażowych i bardziej efektywnych rozwiązań,
  • jak inteligencja emocjonalna ułatwia poszukiwania możliwości biznesowych.

Colleen Stanley jest doradcą i trenerem sprzedaży oraz prezesem firmy konsultingowej SalesLeadership, Inc. Opracowała unikalny program Ei Selling®, integrujący zdolności oparte na inteligencji emocjonalnej z umiejętnościami sprzedaży konsultacyjnej. Współpracuje z „The Business Journals”. Jest autorką bestsellerowych publikacji.

Wypełnij formularzAdministratorem danych osobowych jest: „ICAN Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa, al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług ICAN oraz w celu darmowego pobrania broszury. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.